Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
MedGene - o nás

MedGene

Akreditované medicínske
laboratórium

+
rokov praxe
%
vylúčenie otcovstva
+
DNA testov

MedGene® - garancia istoty, kvality a dostupnosti

Laboratórium lekárskej genetiky MedGene s.r.o. vzniklo v roku 2006 v Bratislave ako špecializované laboratórium pre DNA analýzu zriedkavých dedičných ochorení a vyšetrenie DNA profilov na určenie pôvodu a identifikáciu ľudí. MedGene s.r.o. je akreditované genetické laboratórium podľa normy ISO/IEC 17025: 2017.

Laboratórium disponuje najmodernejším prístrojovým vybavením a je aktívnym členom významných genetických konzorcií ako je GEDNAP (German DNA profiling group) a EMQN (The European Molecular Genetics Quality Network). MedGene s.r.o. sa snaží poskytovať čo najkvalitnejšie služby svojim pacientom a zákazníkom, preto sa aktívne zúčastňuje medzinárodných porovnávacích testov - skúšok kvality na poli humánnej DNA diagnostiky.

MedGene s.r.o. v rámci svojej činnosti úzko spolupracuje s rakúskym laboratóriom Praxis für Humangenetik vo Viedni a nemeckým laboratóriom Diagenos v Osnabrücku, čo napomáha k skvalitňovaniu a zvyšovaniu úrovne poskytovaných služieb v oblasti DNA diagnostiky.

MedGene

Dokumenty & Certifikáty